Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg jó a Lovassy László...

Tényleg jó a Lovassy László Gimnázium?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk melyik gimi jó. Most keressük, hogy melyiket válasszuk, ami lehetőleg Vas megyében vagy ahoz közel van. Ez a gimi jónak tűnik, de nem igazán ismerjük. Ezért kérek segítséget. :)

2017. júl. 16. 11:22
 1/5 anonim válasza:
Veszprém megye egyik legjobbja. Vetélytársa a Vetési Albert Gimnázium és a DLSB. A gimnázium országos szinten is megállja a helyét. Ha "reál" beállítottságú vagy, és bírod a terhelést, akkor egyértelműen Lovassy :). A másik 2 iskola inkább a "humánosokat" várja. Nézz körül a honlapjukon, menj el nyílt napokra.
2017. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előző vagyok, ha van még konkrét kérdésed, nyugodtan tedd fel! :)
2017. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*nyíltnap (auto-correct pls)
2017. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha veszprémi vagy akkor persze, nagyon jó választás, de azért másik megyéből csak ezért idejönni... hát nem tudom. Szerintem nem csak onnan lehet jól továbbtanulni, nekem nem érne meg ennyit egy gimnázium.


Sok az elvárás, nagy a lelki strapa, a teljesítménykényszer, a csapat húzóereje, akinek ez kell annak jó, de neked kell mérlegelni hogy jó-e már a kilencediket ezért máshol kezdeni, más megyében.


Ugyanúgy van alkohol és drogfogyasztás mint más iskolákban, legalábbis amennyi iskolába belelátok, ha esetleg ilyen szempontból is kérdezed.


De ha a többi veszprémi gimi közül kell választani, akkor határozottan ne a Vetésit vagy a Padányit vagy az ilyeneket.

2017. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. szept. 5. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!