Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatáborban mennyire szívatnak?

Gólyatáborban mennyire szívatnak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 21:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
29%
Nemnagyon, mer senki nem ismer senkit
2017. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
De nagyobbak ,esetleg szervezhetnek olyan programot ami egy kicsit cikisebb de ez csak segiti a közösség felé a megnyílást szerintem, a mi gólyatáborunk rosszul szervezett volt de nagyon élvezetes programok voltak ;)
2017. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Sulifüggő, nálunk annyira nem voltak nagy szívatások. Írhatok párat, de egyáltalán nem is biztos, hogy nálatok lesz ezek közül valamelyik:

- Hajnalban futás. 4kor kizavartak minden gólyát az ágyból (pizsamástól), és futás a szállás körül. Még elbújni sem tudtunk, kb sík terület volt és figyeltek minden sarkon. Legjobban a boxerben lévő fiúkat sajnáltam, nem volt annyira meleg emlékezeteim szerint :DD

- A lányok köldökére nyomtak tejszínhabot, a fiúkat kicsit megforgatták és bekötött szemmel kéz segítsége nélkül le kellett nyalni :DDDD

- reggel kopogtak az ajtónkon és mondták, hogy mindenki jöjjön. Aha. Amint kiléptünk, le lettünk "vízipisztolyozva" és aki meg azért sem ment ki arra még rosszabb sors várt, lefogták és leöntötték bőséges vízzel

2017. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akinek BME gólyatáborról van tapasztalata, annak nagyon örülnék!
2017. júl. 16. 21:45
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Az egyetem az nem dedó, itt nincs szivatás
2017. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Amennyire hagyod magad!!

Itatnak, vetkőztetnek bizonyoso feladatoknál, de mondhatsz nemet.

2017. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő, vannak olyanok is, akik már másnap a felsőbb évesekkel lógnak, mintha ők is közéjük tartoznának. :)

Amúgy semmi extra

2017. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire hagyod.

Nálunk a gólyatáborban nem voltak szívatások, de volt pl. olyan hogy elő kellett valamit adnunk a színpadon, és kitalálták, hogy a lányok felül melltartóban legyenek. Mivel én nem szoktam csak melltartóban megjelenni mások előtt, ezért ezt nem vállaltam be és kész. Nem történt semmi.

2017. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
3., ez ugye középsulis gólyatábor volt, nem pedig egyetemi ?
2017. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm volt BME gólyatáboron, azt mondta sok volt az alkohol és a vetkőzés. Én más egyetem gólyatáborán voltam, de egy feladat sem volt durva és semmi nem volt kötelező. Egy-egy feladatot a csapatból csak pár embernek kell megcsinálnia szóval ha valami nem tetszik csak félreállsz.
2017. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!