Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Frigyes Gimnázium...

Karinthy Frigyes Gimnázium felvételi előkészítő?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A véleményeteket szeretném kérni a Karinthy gimi(Bp.) felvételi előkészítőjéről.Mennyire éri meg az ára?Hasznos?Bármi érdekel.Válaszotokat előre is köszönöm.

2017. júl. 19. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen , nagyon hasznos. A lányom most végezte el a 0. osztályt, sokat segített neki . Matekból a szóbelire is felkészítik őket.
2017. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 26. 20:09
 3/7 anonim válasza:
Nekem is jól jött az,hogy oda jártam előkészítőre. Elég jó:)
2017. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló:Szerinted a szóbelin jó néven veszik,ha ott jártál előkészîtőre?Ja és ott îrtad a felvételit?
2017. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha odajársz előkészítőre már ismerősök lesznek a tanárok a szóbelin és ez szerintem mindenképp jó. Aki ott írja a felvételit azt mindenképp behívják szóbelizni is. Én nem ott írtam az írásbelit de sikerült bejutnom :)
2017. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én a világon semmi előnyét nem láttam szóvelin. Annyi csoport van előkészítőn, hogy szerintem meg sem ismerik ki járt előkészítőre. De mindenkivel korrektek voltak szóbelin. A központi javításánál viszont túl szigorúak voltak, nem itt írnám ha újra kezdenénk idén.
2017. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oda vettek fel végül?Szerintem se jó az előkészîtője.Nehéz,pénzkidobás volt számomra az éven.
2017. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!