Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE kollégiumok közül melyike...

SOTE kollégiumok közül melyiket ajánlanátok? Illetve Budapesten ha nem vesznek fel koliba, akkor milyen olcsóbb lakhatási lehetőség jöhet szóba?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a Tömő utcai koli a legjobb, mert viszonylag közel van, és hely is több van, illetve olcsó is, és nem olyan gázosak a körülmények. De azért érdeklénenek a tapasztalatok.


Illetve ti mit csinálnátok, ha nem vesznek fel koliba? Sajnos nem engedhetek meg magamnak több tízezerért albérletet... max 15 ezrem van ezekre, de abból nagyon nem jön ki akár egy megosztott szoba sem. :(

néztem magánkollégiumokat, de azok sem épp diákbarát árak.



2017. júl. 24. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lesz kollégiumi nyílt nap, akkor meg tudod nézni, melyik koli szimpatikus neked. (:

Milyen szakra mész?

2017. júl. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is oda szeretnék menni ha felvesznek. Én már laktam ott egy szemesztert, mert elkezdtem az ETKn mentőtisztin tanulni, de mégiscsak az orvosira pártolok át. Szerintem jó kollégium a céljának megfelel(bár nem tudok viszonyítani), régi épület, de közel van sokmindenkez. Azért a környékkel vigyázni kell és nem árt ha van nálad valami önvédelmi eszmöz.
2017. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2-es: Miért, mi történik a koli környékén??

És hogyhogy a sokkal nehezebb orvosit választottad végül mégis?

2018. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Végül felvettek a Tömőbe?
2018. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!