Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOTE ÁOK első félév tankönyvei...

SOTE ÁOK első félév tankönyveit honnan tudnám megszerezni? Mennyi pénzt szánjak rá ha használtan és ha újonnan veszem őket?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdek a SOTE altalanos orvosi karan. Hol lehet hasznaltam es hol lehet ujonnan venni a konyveket? Osszesen kb mennyibe fognak kerulni?

2017. júl. 25. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz megszerezni a felsőbbévesektől, de még használtan is piszok drága lesz. Szerintem várd meg az első órákat és ott talán megmondják, hogy melyik könyv kell.
2017. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még fel se vettek, nyugi. Egyébként van facebook csoport "eladó orvosi tankönyvek" néven, abban vannak hirdetések. Készült fel lelkiekben, hogy egy könyv 10000-15000 körül van használtan, valami meg 30000 felett.
2017. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért arra is figyelj, hogy az ilyen eladó orvosi tankönyvek-féle csoportban nem feltétlenül adják sokkal olcsóbban az amúgy használt/régebbi kiadású könyveket, az elsősöket pedig könnyebb lehúzni. Ha újonnan veszed, év elején a medicinában és a nagyvárad téri könyvesboltban is 10-20%-os kedvezmény szokott lenni a könyvekre. Sajnos sehogy sem olcsó, kb 70 ezer körül van, ha a Sobottát, funkcit, szövettant, bifiz jegyzetet, egyéb dolgokat beszerzed. Azért szerintem mielőtt bármit is megveszel, várd meg az első hetet, és nézegesd meg őket a könyvtárban, mert pl. emberfüggő, hogy a Sobottából, vagy a Yokochiból tudsz-e könnyebben anatómiát tanulni. Amúgy a könyvtárból is tudsz félévre kölcsönözni könyvet, ehhez viszont elég gyorsnak kell lenni, mert hamar el szoktak fogyni.
2017. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!