Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha nem jelentkezte...

Szerintetek ha nem jelentkeztem egyetemre mehetek a pont ott partira? Vagy elzavar a bizti őr?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szted elkérik a felvételi azonosítódat?! Természetesen mehetsz, mivel ez nem zártkörű rendezvény...
2017. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De biztos kinéznek majd hogy milyen buta vagyok hogy még egyetemre sem tudtam jelentkezni:(
2017. júl. 26. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A biztonsági őr pont tudni fogja egytől egyig hogy ki jelentkezett és ki nem. Sőt előre azt is tudja hogy felvettek-e vagy sem. Ha nem akkor nem enged be.


Viccet félretéve igen mehetsz. Nem feltétel hogy jelentkeztél vagy sem.

2017. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz persze, én is voltam már rajta úgy hogy nem is felvételiztem, csak egy barátnőmet kísértem el. Senki se tudja hogy te azért nem mész egyetemre mert buta vagy, túl fiatal vagy még, esetleg már egyetemista vagy... szoktak menni ismerősöket támogatni, tesókat, voltak akik a szüleikkel mentek. Amúgy meg a többség a saját dolgával lesz elfoglalva a biztonsági őr meg csak a rendre figyel.
2017. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!