Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez mennyire lesz rossz?

Ez mennyire lesz rossz?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe megyek gimibe és kevesen is leszünk (20)es a nagyon kevés fiú lesz (4)ez csak szerintem nem lesz jó?? Esetleg evfolyamtarsakkal barátkozzak?? Inkább a fiúkkal haverkodjak vagy a lányokkal??

2017. júl. 26. 16:30
 1/6 anonim válasza:
100%

Én inkább a fiúkkal szoktam barátkozni (mivel olyan típusú vagyok), de vannak, akik a lányokkal. De akad olyan is, aki mindkettővel. Attól függ, hogy te melyik kategóriába tartoztál az általánosban.


Na meg persze barátkozhatsz az évfolyamtársaiddal is, azzal se lesz semmi gond. :)

2017. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi 22(lány) 4(fiú) arányban voltunk.

Én örültem, hogy nincsenek fiúk mert általánosban szörnyűek voltak. Mindig fociztak, dobálóztak a teremben stb eltaláltak ezzel azzal. Nagyon jó volt nélkülük :D

Aztán átmentem másik suliba ott fele fele arányban voltunk, hát ott borult kávé a nyakamba stb... de megszerettem őket.

De eleinte sokáig visszasírtam a fiúmentes osztályt.

2017. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én válaszomtól valószínűleg nem leszel nyugodtabb..:) 31-en vagyunk az osztályban és mindössze 10 lány van benne, de szerintem még ez is sok. Persze a lányoktól függ, ez a 16 lány felállás nem jelent kapásból rosszat. Legyél nyitott és úgyis kialakul majd az a baráti kör!
2017. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 3-an voltunk fiúk 31-en lányok:D van ennek előnye csak még nem látod:) azelőtt egy mukkot nem tudtam beszélni lányokkal(mindig zavarba jöttem), soha nem volt barátnőm, emiatt az elején elég rossz volt, de eltelt egy év és sokkal jobb lett, azóta nincs ilyen gondom és barátnőm is lett azóta:D
2017. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi hogy próbálj meg velük emberként viselkedni, beszélni, nem pedig mintha űrlények lennének.
2017. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a mostani 7.-be 3fiú van

És 14-en vannak

2019. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!