Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyeteme...

Nemzeti Közszolgálati Egyetemen büntetés végrehajtáshoz csak úgy lehet jelentkezni ha már hivatásos BV-s vagyok?

Figyelt kérdés

Igazából rendőr szerettem volna lenni. De most jött ez a BV-s képzés és felkeltette az érdeklődésem. Kicsit utána néztem és találtam az NKE-n egy alapképzést amihez 288 pont kell. ( NKE-RTK A L Á rendészeti igazgatási [büntetés-végrehajtási] 288p)

Ide akkor jelentkezhetek ha már x ideje börtönőr vagyok és a parancsnok ajánlásával vagy hasonló módon, vagy nem szükséges ehhez elvégezni a tiszthelyettesit?

/Rendőrséghez sajna elég magasak a pontok, meg nem is igazán tudom melyik szakirány lenne a legjobb választás, mert eddig még csak a rendészeti középsulin gondolkodtam./



2017. júl. 26. 22:35
 1/1 anonim válasza:
Csak hivatásosként tudsz jelentkezni jelenleg.
2017. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!