Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 120 km az nagy távolság...

120 km az nagy távolság kollégiumi elhelyezes eseten?

Figyelt kérdés
Reggel mindennap a 04:401es busszal indulnek nekem ez sok ido lenne :( Szerintetek? Anyum egyedül nevel.
2017. júl. 27. 23:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%
Ha 120 km-re laksz az iskoldától akkor kb 100%, hogy felvesznek koliba.
2017. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Koszi remelem bar ez egyetemi ferohely de azert szerintem sok ez a tavolsag. Kimerulnek ha busszal kene mennem.
2017. júl. 27. 23:18
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Nagy.
2017. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Persze hogy nagy. Képtelenség mindennap ilyen nagy távolságról bejárni.
2017. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Remeljuk. Az mennyire szamit hogy mennyi ponttal vettek fel a szakra?
2017. júl. 27. 23:29
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
Én is 130km-ről mennék, izgulok miatta egy kicsit mert hallottam már olyan rémtörténeteket itt a városban emberektől, hogy nem kerültek be ilyen messziről sem, viszont a tanáraim+ismerőseim nagy része meg azt mondják, hogy ezzel tuti bent leszek, igaz nekem a pontom is magas mellé (460+), de attól függetlenül is meglenne állítólag. Úgyhogy nyugi, elég valószínű hogy meglesz az. :D Én is próbálom magam nyugtatni hogy meglesz, most pont olyan időszakban vagyok amikor sikerül is, de van amikor nagyon parázok miatta én is. Bejárni lehetetlen lenne, ha nem vesznek fel akkor valószínűleg bemegyek hozzájuk és köpködni fogok meg csúnyákat mondani, aztán egy évet szkippelek és elmegyek dolgozni, jövőre meg jelentkezek közelebbi helyre, de remélem eddig nem jutunk el. :D
2017. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hat figyelj az en szakomon 291 volt a ponthatar nekem 302 volt. Edesanyam egyedul nevel jo nem vagyunk azert olyan helyzetben hogy minimalberen el kb 110 a nettoja, de ettol fuggetlenul vannak nekunk is koltsegek ami nehez lehet.
2017. júl. 28. 00:03
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
El kell hogy szomoritsalak, nem ez dob leginkább a helyzeteden. Nálunk 15 km-enként jár 1 pont érte, ami azt jelenti neked 8 pontod lesz a lakhelyed távolságábol. Én 170 km-re lakom az iskolátol, nem élünk nagylábon, egyedülállo szülö nevel, 44 ponttal nem vettek fel igysem a koliba tavaly. Persze ez attol is függ, hogy melyikbe akarsz menni. Ha nincs tuljelentkezés, örülni fognak neked 20 ponttal is, de ha sokan szeretnének bejutni, akkor bizony valahol meg kell huzni a határt.
2017. júl. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
6os: attol, hogy lehordod öket, nem leszel elörébb. Nekik teljesen mindegy, hogy te bejutottál-e a kollégiumba. Nem ez az egyedüli lakhatási lehetöség, ugyhogy nekik nincs irásba adva, hogy muszáj téged felvenniük. Ha itt nem tudod megoldani, még mindig vannak magánkollégiumok és albérletek. Ha nem tudjátok kifizetni, még mindig elmehetsz dolgozni iskola mellett. A kollégiumnak ehhez az egészhez semmi köze, neki is megvan a kapacitása, nem fog felhuzni azért még egy emeletet, hogy neked legyen hol laknod.
2017. júl. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
52%
engem 200+ km el sem vettek fel. De jól jártam mert jobb bejárni.
2017. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!