Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik önköltséges...

Mi történik önköltséges szakon, ha meghaladtam két tárgyból a 3 tárgyfelvételt?

Figyelt kérdés
Corvinuson vagyok másodéves hallgató és sikerült két tárgyból meghaladnom a 3 tárgyfelvételt. Dékáni kérelmet elvileg csak egy tárgyból kérhetek( lehet többet is), viszont még mindig nem kaptam semmi jelzést egyetemről hogy meg fog szűnni a jogviszonyom. Lehetséges, hogy önköltségesen tudom folytatni a tanulmányaim, viszont diplomát ettől függetlenül nem szerezhetek? Azért lenne ez fontos, mert most jelentkeznék keresztféléves képzésre, de az csak februárban indul, és addig nem szeretnék egy félévet elvesztegetni kreditek teljesítése nélkül.

2017. júl. 28. 11:32
 1/2 anonim válasza:
Tudtommal itt nem számít, hogy önköltséges vagy államilag támogatott, nem folytathatod.
2017. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Közben a következő félévi tandíjam is kiírásra került. Eléggé bizonytalan vagyok.
2017. aug. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!