Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki akarom nyomtatni a beiratko...

Ki akarom nyomtatni a beiratkozási/jelentkezési kérelmemet neptunon és ezt az üzenetet kapom ha megpróbálom. Valami tipp?

Figyelt kérdés

A nyomtatási képhez nem tartozik nyomtatási template!

Kérem forduljon a tanulmányi osztályhoz!



2017. júl. 29. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Még nem készült el az üres dokumentum szerintem, amit ki kell tölteni, és azért nem tudod elérni, mert még föl sincs töltve, nincs föltéve. Mármint megnéztem, a template az sablont jelent. Tehát szerintem nincsenek ott a kitöltetlen űrlapok, amiket le lehetne majd tölteni. De azt írják, hogy érdeklődd meg a tanulmányi osztályon! Amúgy ha telón hívod, lehet, hogy sokáig ki fog csöngeni, vagy foglalt lesz, vagy nemtom. De én erre gondolnék, amúgy én nem most felvételiztem, csak ezek jutottak eszembe. Ja meg nemtom, hogy nyáron mikor vannak bent, mert szerintem nincs mindig nekik ügyeletük, meg nemtom, hogy az e-mailekre válaszolgat-e ilyenkor valaki, de ha sokáig nem lesz elérhető, és már szükséged lesz a beiskolázási lapra, akkor szerintem nyugodtan rákérdezhetsz az adott iskolának a tanulmányi osztályán.
2017. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!