Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sorolnátok nekem egyetemi...

Sorolnátok nekem egyetemi kamuszakokat? Minél többet!

Figyelt kérdés

2017. júl. 30. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Bármi lehet kamuszak, ha cseszel tanulni, nyaralni jársz be... nekem van egy gyp diplomám, a Bárczin szereztem és egy napot nem használtam, mert az én képem ég, hogy olyan tanárom volt, akinek én magyaráztam el, hogy a 20 éve közkézen keringő kórtan tesztjének a javítása orbitális tévedéseken alapul... vittem neki az eü fősulis belgyógy jegyzetem... Kb nulla tanulással lett minden félévben 4-6-4,8 átlagom, van színötös félévem... És ez egy jó suli, szükség is lenne az ott végzettekre, remélem, az elmúlt 8 évben javult a helyzet, mert 2005-2009 között borzalmas volt, estin legalábbis...
2017. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
szabad bölcsészet, klasszika filológia, kommunikáció és médiatudomány, filozófia, szociálpedagógia, közösségszervezés,művészettörténet
2017. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Öt szociálpedagógus ismerősöm van, kettő anyaotthont vezet, egy hajléktalanszállót, egy szoc otthont, egy meg támogató szolgálatot. Ez is használható, ha nem melegedni mész oda...
2017. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Csatlakozom! nekem is van szocped ismerosom es oktat, tanit. Ne irj legalabb hulyeseget.
2017. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem kamuszak. Minden tudományágra szükség van, hisz azok együttesen alkotják meg és dolgozzák fel az emberi kultúrákat, társadalmakat, civilizációt. Max kamutantárgyak vannak, potyakreditekért, az viszont nagyon sok.
2017. júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 K. Gergő ***** válasza:
Módosítsd a kérdést, hogy mivel nehéz elhelyezkedni, mert ezekkel a szakokkal nehéz és csak egy kis réteg tud elhelyezkedni normálisan... felvinek van adott szakoknál egy olyan cimke, hogy végzettség utáni kilátások... nézd meg hányan tudnak elhelyezkedni, az segít...
2017. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs nagyon kamu szak... Mindenhol tanítanak (felhasználástól függően) hasznos dolgokat, de sok olyan szak van, amivel igazán nem leszel jobb helyzetben a munkaerőpiacon, lesznek 8 általánost végzett alkamazotti rétegbe ratozók akik jobban keresnek nállad és valószínűleg azt a pozíciót, amire jelentkeztél, a diplomád nélkül is megtudtad volna pályázni :)


Nem írok konkrét szakokat, mert a többiek már megtették.

2018. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!