Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK gólyatábor milyen...

BGE-PSZK gólyatábor milyen szokott lenni?

Figyelt kérdés
Milyen stílusú zenék mennek, mennyire bulis társaság a pszk bge-n? Idén vettek fel gazdmenre pszk-n és kiváncsi vagyok.

2017. júl. 31. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudtál aludni :D

?

Am csak jelzem én is kíváncsi lennék milyen társaság van BGE-n :)

2017. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A zenék az éppen populáris bulizenék voltak tavaly. Minden este buli volt reggelig egy teremben, szóval ha erre vágysz, akkor lesz lehetőséged bőven.


Ha nem vagy bulis, az sem gond, hiszen kint is rengetegen ülnek, dumálgatnak sörözgetnek a társaságok. Én bárhova oda tudtam társulni beszélgetni, hiszen mindenki ismerkedik ilyenkor még.


Gólyatábor után sűrűn voltak összejövetelek, bulik, de ez a második félévre azért már lankadt.

2017. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi skacok igazából imádok bulizni, de a chill is király :D egyébként mikor szokott lenni, mert még semmi hír nincs
2017. aug. 1. 01:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly augusztus 22-től volt az első turnus. Majd miután megkapjátok a levelet, csatlakoztok egy facebook csoporthoz, onnantól oda fogják kiírni az infókat, és majd azt is, hogy mikor és hol lehet rá jelentkezni:)
2017. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ;)
2017. aug. 2. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik turnusba mész? Én is ezen a szakon leszek. :D
2017. aug. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En is pszk-s leszek, es eddig csak jokat hallottam rola :D

Masodik turnusban megyek ✌

2017. aug. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!