Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiskunfélegyháza Móra gimi?

Kiskunfélegyháza Móra gimi?

Figyelt kérdés

Kiskunfélegyházán a Móra Ferenc Gimnázium jó iskola?Megéri oda felvételizni?

És akik igényelnek kollégiumi ellátást azok melyik kollégiumban helyezkednek el?



2017. aug. 1. 18:21
 1/3 anonim válasza:
38%

Én idén kezdtem itt, a humán tagozatod de teljesen jó suli. Vannak tanárok akik kiakasztanak már most is, de hol nincsenek?😂

A lényeg, h megéri idejönni, mert sok helyre eltudsz innen jutni✈...esetleg külföldre(nekem ez a célom😉😌😏)

2017. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Eleg gyenge...

Atlagos kepessegu emberek elvannak itt, de ha egy kicsit is okosabb vagy az atlagnal felejtsd el! ;)

Sok lyukasóra, gyenge tanárok, stb!

2018. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
51%

Az utolsó válaszoló mellett állok, az utóbbi időben sokat romlott az egész teljesítmény meg az elvárás is. Gyerek hiány miatt.

Nekem alapból nem szimpatikus az iskola, hozzánk nem egyszer jöttek el reklámozni magukat, és úgy kezdték a mondandójukat hogy "ide csak az jöjjön aki tanár, vagy orvos szeretne lenni" köszönjük szépen 😅

Ha mindenképpen gimibe szeretnél menni, a Mórát hanyagold. Kecskeméten 1000x jobb iskolák vannak, pl Katona, Bólyai stb.

Nehéz bekerülni, de megéri!

2018. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!