Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten szeretnék államházt...

Budapesten szeretnék államháztartási ügyintézői szakképzésre estin beiratkozni, Teleki Blanka, Hunfalvy János, vagy Budai Középiskola?

Figyelt kérdés

Ez a három suli indítja. Sehol nem láttam őket rangsorba helyezve. A lakhelyemtől, munkahelyemtől mindhárom kb. ugyanakkora távolságra van.

Van valakinek valamelyik intézménnyel kapcsolatban szakképzés terén bármilyen tapasztalata?

Köszi a válaszokat!



2017. aug. 2. 00:53
 1/1 anonim válasza:
Szia! Én a Teleki Blankába járok esti államháztartási ügyintézőire! Hát egy két tanár baromi jó főleg a államháztartási számvitel és a projektet aki tanítja! A költségvetés gazdálkodási tanárnő szuper, marhára tudja az anyagot, csak valhogy nekünk nem tudja jól átadni hogy megtanuljuk, vagy megértsük! Az adó tanár hát ő próbál segíteni, de a gépeken a rendszer gazda nem vmi gyors így csak szendvedünk rajta! Anyagokat e-mailbe kapjuk, de egyébként csak az osztály társakra számíthatunk! mi az osztályban 4 vagyunk akik mindig járnak! Eddig heti 2x most a másik félévben heti 3x járunk! Összeségében 80% ban vagyok megelégedve!
2018. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!