Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mentek gólyatáborba?

Ti mentek gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Ha igen miért és ha nem akkor miért? nem tudom eldonteni:(
2017. aug. 2. 13:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek. Egyrészt sokallom a pénzt, és csak a saját összegyűjtött pénzemre számíthatok, másrészt meg augusztus 31ig munkaviszonyom van, szabadságot nem tudok megoldani.
2017. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hmm hasonlo helyzetbe vagyok en is... bar felek hogy ez miatt meg ne rekesszenek ki vagy rosszabb jegyet adnak vagy ilyesmi..
2017. aug. 2. 13:46
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek. Azon a hétvégén nyelvvizsgázom a második idegen nyelvemből, az is drága, még egy ~20 ezres gólyatábor nem férne bele, illetve azon a héten inkább arra készülnék és pihennék. Illetve sose jártam bulizni (a sulis eseményeket, mint pl. a bankettet leszámítva sehol se voltam még, inkább tanultam/pihentem/aludtam), nem is vonzott soha a gólyatábor se. Úgy gondolom, hogy az egyetemen, az órák során is ugyanúgy meg tudom ismerni a szaktársaimat, és inkább egy sikeres nyelvvizsgát szeretnék, mint bulizni:)
2017. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Sok sikert a nyelvvizsgadhoz!:) engem anyum egyedul nevel igy is meg 2x kell mennem beuratkozni meg tanevnyitora es draga a jegy is oda vissza.. :((( de elmennek mert szep lenne meg minden de igy...
2017. aug. 2. 13:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Rosszabb jegyet biztos nem kapsz, nem az oktatók szervezik az egészet. Kirekeszteni is valószínűtlen, mert sokan lesznek akik ugyanúgy nem mennek mint te, ha úgy döntesz.

Egyébként hová nyertél felvételt?

Első voltam.

2017. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én se megyek. Nekem sok a 20k+út. Meg az időpont se túl kedvező.
2017. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Károlira vettek fel.
2017. aug. 2. 13:56
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
A gólyatábor nagyon jó lehetőség az ismerkedésre de azon kívül is simán lehet. Ha nem akarsz menni ne menj, nem a világ vége
2017. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Megyek, mert nagyon kis létszámú a szak amire készülök és nagyon fontos is a közös munka, nem szeretnék kilógni, meg amúgy is kíváncsi vagyok milyen lesz:) Ha valami olyanra vettek volna fel, ahol kb annyi az interakció a többiekkel hogy egy előadóban ülünk 100+an, akkor nem biztos hogy mennék.
2017. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak kirekeszteni, a jegyeidre pedig egyáltalán semmilyen hatással nem lesz. Az oktatók nincsenek is ott a gólyatáborban, és magasról tesznek arra, hogy mit csinálnak a diákok a szabadidejükben.


Én nem megyek, mivel már az alapképzésnél is megbántam, alig 1-2 szaktárssal sikerült megismerkednem, akikkel aztán soha többé nem beszéltem. A buli része meg nem is érdekelt a dolognak, mert nem iszom, úgyhogy gyakorlatilag végig egy barátnőmmel lógtam, akit meg ugye már amúgy is ismertem.. aztán meg 1 nappal korábban hazamentem. Innentől kezdve számomra értelmét vesztette az egész. (Pedig engem azzal riogattak, hogy ha nem megyek MINDENKI ki fog közösíteni - hát nem :D )

2017. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!