Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinusos, gazdaságinformatik...

Corvinusos, gazdaságinformatikus hallgatótól szeretnék kérni egy elsőéves órarendet. Tudom, hogy attól isfügg, ki hogy veszi fel a tárgyakat. Tényleg belefér 3 napba? Mert akkor nem érdemes albérletet fizetni, a koli is jó lenne.

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a mintatantervi tárgyakat és azokat kell felvenni, de 3 napba nem igazán szokott beleférni..
2017. aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Neptunban már össze tudsz állítani egy próba órarendet, fent vannak a tárgyak időpontokkal együtt. Írd ki papírra, vagy próbáld ki az órarendtervező lehetőséget(ez még néhol elég bugos).


Nekem kedden és pénteken nem volt órám, kolisként. Szerintem megéri a koli, nem mindegy, hogy 50K-t fizetsz, vagy 9300-at. Egyedül a bejárás szopó, de kibírható, a szobákat én kifejezetten tágasnak találtam.

2017. aug. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!