Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neltun gyujtoszamlara utaltam...

Neltun gyujtoszamlara utaltam a gt díjat, lehet belole baj? Emailben nem kaptam meg a szamlaszamot ahova kellett volna, regnél meg elcsusztam felette. Meg tudjak oldani vagy buktam a penzt?

Figyelt kérdés
Gt, neptun, gyűjtőszámla, befizetés
2017. aug. 9. 14:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Neptun*
2017. aug. 9. 14:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy meglesz a pénz. A Neptun-gyűjtőszámlák esetén az átutalás közleményét adott módon kell kitölteni, mert csak így tudják hozzád rendelni az összeget. Ha nincs benne a megfelelő karaktersor (általában NK- és a Neptun-kódod), akkor az a pénz elvész, nem írják jóvá neked a Neptunban. Nem azért, mert szemét az egyetem, hanem azért, mert nem lehet nyilvántartani több ezer (vagy tízezer) hallgató bankszámlaszámát, főleg akkor, ha beesik egy-egy "anya, utaljál már pénzt vizsgára" felkérés is.

Ha viszont helyesen töltötted ki az átutalás közleményét, akkor az összeg meg fog jelenni a Neptunban. Ekkor vissza tudod magadnak utalni.

2017. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A neptunban kaptam egy uzetetet hogy megerkezett a penz. Ez azt jelenti h vissza jon? Vagy nem tudjak "at tenni" a gt befizetos szamlara?
2017. aug. 9. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megérkezett a pénz, akkor vissza kell utalnod magadnak a Neptunból, majd a helyes számlára befizetni. "Áttenni" nem tudják, mert egy másik bankszámlán pihen: a pénzed most az egyetem Neptun-gyűjtőszámláján van, a gólyatábort pedig valószínűleg a HÖK bankszámlájára kell befizetned. Egyébként is: ilyen egyedi eljárásokat hosszabb idő kikönyörögni, mint a visszautalást és az újabb átutalást végigcsinálni.
2017. aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most megnéztem az utalos papirt azon rajta van közlemenybe oda lett irva hogy xy, golyatabor dija, Nk-neptunkód
2017. aug. 9. 15:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper, koszonom :) féltem hogy elvész ez a penz, nem keves azert
2017. aug. 9. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!