Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti mit fogtok venni írószereke...

Ti mit fogtok venni írószereket szeptemberre? Felsőoktatás

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tollal és egy jegyzetfüzettel kezdem az elején, aztán kitapasztalom majd, most leszek elsőéves.
2017. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En is első éves leszek:) még határidőnaplót gondoltam.
2017. aug. 9. 18:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy vastag füzetet és egy tollat viszek, és mivel az előző félévben a füzetem nem telt be, jó lesz az idén is. És le is tudtam a vásárlást :)
2017. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én felsőbbévesként 10 tollat vettem, meg pár füzetet - régebben A4-es nyomtatópapírra írtam, de az nem jó, mert össze-vissza rakosgatja az ember és csak elveszik.
2017. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem két-két vastag füzetet vonalasból és négyzetrácsosból, mert középiskolából maradt nekem is. Vettem még vagy 8 tollat a kedvenc fajtámból, de az is van még igazából. Meg szövegkiemelőt is, és majd fogok venni határidőnaplót is. Ha lenne még valami, akkor majd később beszerzem, de egyelőre szerintem ennyi elég. Ha kellene valami különleges dolog, azt szerintem első héten úgyis elmondják.
2017. aug. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam szeptemberre vásárolni egyetemi időszak alatt is, bár én az erősen stréber kategóriába tartozom azt hiszem. Sok féle embert figyeltem meg nálunk. Az első és ebből van a legtöbb, aki kb 2 spirál füzetet vesz meg kölcsönkér tollat (lenyúlja) és azzal el van egész félévben. A második kategória, a mappában hordok magammal 30 A4-es lapot stílus. Nem tudom ez mennyire működik, én kipróbáltam, de hamar feladtam mert elhagytam a lapokat, összekevertem, nem tudtam előző előadáson hol tartottunk (igen, bejártam előadásokra). Voltak, akik tabletet, laptopot hordtak és azon jegyzeteltek. Ez működőképes lehet, kivéve azoknál a tanároknál akik kizavarnak vele (nálunk volt ilyen). Én Minden tantárgyra vettem külön füzetet (nem spirál), amit nem használtam fel az is jól jött később. Tételeket dolgoztam ki bele, egy füzetbe vezettem a gyakorlati, előadás anygaokat is...stb. Vettem még szövegkiemelőket, színes tollakat, határidőnaplót, hibajavítót, laplyukasztót és lefűző mappákat meg tűzőgépet. Igazából mindegyik volt, amikor jól jött, de simán túlélhető nélkülük is az egyetem. Én nekem hozzátartozott a tanulási mechanizmusomhoz, hogy minden tételt kidolgoztam kézzel és még azon belül kiemeltem, színeztem, vázlatot írtam..stb. Nagyon sok tárgyból, megkapják az emberek a diasort, van aki tud abból tanulni, az nem is jegyzetel vagy elkéri más jegyzetét vagy megveszi vagy nem tanul. :D Szóval ember és tanulás stílus függő kinek mi szükséges.:) Jaaa és rengeteg sticky notes-om volt.. Imádom őket.. :D
2017. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek ment a zold!:)
2017. aug. 10. 10:33
 8/8 Márics Attila ***** válasza:
1 laptop elég.
2017. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!