Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimik jók Győrben?

Papp Berta kérdése:

Melyik gimik jók Győrben?

Figyelt kérdés

Igazából még egyáltalán nem biztos, hogy ide szeretnék menni, de ez is felmerült. Általánosban viszonylag jó tanuló voltam. A reálos tantárgyak nem mennek annyira (tehát matekból és fizikából 3-as lettem...)a kémiát viszont szeretem. Ezért is lenne jobb valami humános gimi, ugyanis a magyart nagyon szeretem, a törit meg egyenesen imádom!

Szóval valami ilyesmi gimit szeretnék, aminek viszonylag jó híre is van. A Révait, Kazinczyt ismerem, de félek nem lenne oda esélyem... Valami más, ahova még fel is vennének?!



2017. aug. 12. 10:50
 1/5 anonim válasza:

Balassi Bálint Gimnázium Győr


Simor János Püspök tere 22. Oda jártam én is 3 évig.

2017. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnézem :)

Egyébként jó suli, a közösség milyen?

Tagozatokról mit lehet tudni?

Bocsi de nem lehet megnyitni a honlapot :(

2017. aug. 13. 21:43
 3/5 Arazya válasza:
Révai Miklós Gimnázium
2017. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerinted lenne oda esélyem, hogy felvegyenek? :/
2017. aug. 26. 08:42
 5/5 anonim válasza:

Hát matek 3-mal szerintem elég necces lenne a révai.

Czuczor az rohadt jó közösségileg, oktatásilag, én is az itteni közösséget boldogítom. :)

2017. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!