Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az idén érettségiztem de nem...

Az idén érettségiztem de nem sikerült túl jól a kémia emelt, ezért jövőre újra próbálnám. Gondolkoztam a fogorvosi vagy gyógyszerészeti karon és sokat olvastam róluk, mi a véleményetek ezekről a karokról ( Pesten és Szegeden )?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 11:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Elvileg jók. :D Melyiket fogod előre jelölni? Melyik áll közelebb hozzád, a fogorvosi vagy a gyógyszerészet?


Sok sikert a kémiához. :)

2017. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha gondolod segithetunk egymasnak kemiabol. En is pont igy jartam es en is e ket szak kozott gondolkodom. Eddig ugy volt nagyon, hogy fogorvosi, de mostanaban kezdek inkabb a gyogyszereszet fele huzni.
2017. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hova valosi vagy? Nekem a SOTE lenne kozel, ezert nem szeretnek videkre menni, csak sajnos a SOTE-ra a legnehezebb bejutni. :S
2017. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem most inkàbb a gyógyszerészeti szimpatikusabb :) Én budapesti vagyok.
2017. aug. 16. 14:59
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Gyógyszerészethez nagyon jó kémia tudás kell. Neked nem ajánlom.
2017. aug. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nekem sem sikerült jól az emelt kémia elsőre, aztán leültem hozzá, és kilencven százalék lett a következő. Ilyenkor tök jó, hogy az életed nem az interneten ítélkező emberek véleménye szerint fog alakulni.
2017. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha budapesti vagy, le ne gyere már az ipartalan, munkahely nélküli Szegedre! Bakker...


Nem rossz a szegedi gyógyszerész, de egy budapesti, ahol ott az EGIS/Richter/Sanofi(Chinoin) gyár a közelben, nyilván sokkal jobb lehet.


Szegeden semmi vegyipar, gyógyszeripar pedig nyomokban sincs. Van egy hatalmas klinikai tömb Szegeden.

2017. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5-ös válaszolónak köszönöm, jól tudom hogy a kémia kell a hozzá.

6-osnak igen tudom fel szeretnék készülni rá, örülök hogy sikerült neked :) Megkérdezhetem hogy van-e valami jó tanulós módszered? Nekem az állandó gyakorlás és ismétlés.

2017. aug. 19. 21:15
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért írtam Szegedet mert tapasztalat szerint mások a tanárok, közösség. Hallottatok valamit a karról?
2017. aug. 19. 21:16
 10/16 anonim ***** válasza:
47%

#9.: Nem a közösség számít, hanem az egyetemed ipari kapcsolatai. Egyébként a szegedi gyógyszerész szak jó, de egy budapesti még jobb szerintem.


Látom nem sokat reagáltál a Richter, EGIS, Sanofi nevekre, ha gyógyszerész akarsz lenni ez hiba.

2017. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!