Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beiratkozási lap kitöltése?

Beiratkozási lap kitöltése?

Figyelt kérdés

egyetemi beiratkozási lapok egyikén rajta volt hogy töltsem ki elektronikus úton, a neptun rendszeren keresztül, majd 2 példányban, alírva,igazolványképekkel vigyem magammal a beiratkozásra. Nagyjából ki van töltve már, pár dolog nincs, pl 1-es pont: Okmány

azonosító,kiállítás dátuma, érvényesség kezdete-vége,kiadóhely,típus,stb. na most itt a "típus"-nál válasszam a diákigazolványt? mert akkor ezek egyike sem szerepel értelemszerűen,pirossal átszínezi az előbb felsorol mezők szinte mindegyikét.

ezen kívül pár dolog van,adóazonosító, állampolgárság,érettségihez kapcsolódó pár mező meg ilyenek. mi van ha pl valamit kihagyok és ez beiratkozáskor derül ki? augusztus 21-ig elérhető csak



2017. aug. 13. 20:43
 1/1 anonim válasza:
Nincsen abból katasztrófa ha valamit ki felejtesz :) én is elfelejtettem az egyik mezőt kitölteni és helyben amikor vittem akkor szóltak hogy ki maradt és pontosan mit írjak oda
2017. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!