Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE ÁJK-n a mintatervben a...

ELTE ÁJK-n a mintatervben a 24x1,5 óra vagy 24x45 perc?

Figyelt kérdés
Még van 2 évem az egyetemig, de megnéztem a tantervet. Az érdekelne, hogy a heti 24 óra 45 perces vagy másfél órás órákat takar? Tudom, hogy egyetemtől és kartól függ, ezért vagyok kíváncsi arra, hogy ott mi van. Mert pl. később mikor 30 óra van egy héten, az másfél órával számolva 45 óra, amit bent kell tölteni az egyetemen egy hét alatt, ami rengeteg.

#elteájk
2017. aug. 13. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet. Adott egy kurzus, 4 óra előadás és 2 óra gyakorlat. Az, hogy egy óra milyen hosszú az tanárfüggő. Nekem pl. az egyik tárgyamnál a 2 óra gyakorlat az szünet nélül egybe van vagyis 1,5 óra (2x45 perc) ugyanitt az előadás 3 óra (4x45 perc) van amikor egybe megy az egész, de van olyan, hogy tartunk 10-15 perc szünetet de akkor 10-15 perccel tovább is vagyunk. ÁLTALÁBAN egy óra az 45 perc, de mint mondottam, ez tanárfüggő, viszont még ne ezen járjon az agyad, mert messze vagy még tőle. Majd ha odaérsz, hogy egyetemen vagy akkor ráérsz ezzel foglalkozni.
2017. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ☺
2017. aug. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!