Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem biológia...

Debreceni Egyetem biológia szak szükséges tankönyveket honnan tudom beszerezni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy nagyon drágák a könyvek, nekem pedig nincs pénzem túl sok. A könyvtárból ki lehet kölcsönözni? Jegyzeteket online hol találok vagy olcsón vehető használt könyveket? Van valami facebookos csoport erre?

2017. aug. 15. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb ha kikölcsönözöd, de mivel sokan vagytok, és kevés a példányszám, ezért jobb ha csoportokban kölcsönöztök.

Ezenfelül lehet fénymásolni, nyomtatni, vagy vadászni az antikvári példányokat (akár antikváriumban, vagy egyéb csoportokban, oldalakon).

Az új könyvek tényleg drágák, de mondom nézegessél szét a vásárlás előtt, hátha van olcsóbb példány.

Pl.: én a Haraszti-féle növényszervezettan- élettan könyvet a feléért vettem meg egy lánytól, aki pont végzős volt. Nekem könyv kellet, neki pénz, így mindenki jól járt.

(bookline, antikvarszakkonyv, konyvbarlang- ezektől szoktam rendelni- más helyre személyesen nézek el, vagy jofogas- ha közel van)

2017. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. aug. 15. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!