Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » II. Rákóczi Ferenc Közgazdaság...

II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakgimnázium, Vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erröl az iskoláról?

2017. aug. 15. 18:57
 1/4 anonim válasza:
Igazából véleményt nem tudok mondani róla, de én oda jelentkeztem pénzügyi számviteli okjra. Alig várom az első napot!
2017. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó ?
2017. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én oda szeretnék jeletkezni közgázra.
2017. szept. 23. 22:50
 4/4 anonim válasza:

Ide jártam középiskolába. A mi osztályunk katasztrófa volt, a tanárok között baromira kevés volt a jó. Egyszerűen csoda, hogy egyetemre tudtam menni :'D


Nem egy olyan tanár van, akinek az elvárásai az egekben vannak, de az órai anyag abból áll, hogy a rimánkodását kell hallgatni erről meg arról.


Talán egy jó tanárt tudok megnevezni, aki tanít is valamit, és ő Flaskó Tanár úr. Nagyon szigorú, de mellette nem maradsz hülye, míg ez a többi tanárról nem mondaható el.


És még ők szidják folyton az iskola színvonalát, egyszerűen szánalmas, hogy mennyire nem tudnak magukba nézni.

2017. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!