Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvár fotós szak felvételi?

Kaposvár fotós szak felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Le tudnátok írni hogy milyen Kaposváron a fotós szak felvételije? Van gyakorlati rész is? Miket kell csinálni?


Ha kérhetem csak olyan írjon, aki már megjárta vagy ottan tanul éppen.



2017. aug. 19. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ottan.
2017. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felvettek?


Most találtam a kérdést

Csak azért kérdezem mert engem igen

2017. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja várj bocs látom 10 napja kérdezted csak :D
2017. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jövőre tervezem jelentkezni, ezért is érdeklődtem már most, hogy tudjam nagyjából mire kell készülni.


Egyébként gratulálok! :)

2017. aug. 29. 19:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként megkérdezhetem hogyan jutottál be? Mert a felvi.hu a ponthatároknál azt írja, hogy idén nem indult a szak.
2017. aug. 29. 22:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!

Gondolom azert irja h nem indul mert majd csak jövőre fog legközelebb.

Felvetelin volt egy nagy szar teszt, alig tudtam valamit mert azt se lehet tudni hogy mit kérdezhetnek, aztán a városban kellett fotózni, annyit mondtak "uniformizálódás" legyen a mondanivaló. Másnap a készült képeket meg a hozott portfóliót kellett bemutatni elbeszélgetésen, ahol amúgyis semmi szakmait nem kérdeztek tőlem.


Egyébként annak ellenére kaptam max pontot, hogy a tesztbe nyílván lett egy csomó hibám, elég furcsa. Szerintem megnézik a fotóidat és kb eldöntik hogy kellesz e nekik vagy nem. Örülök ha tudtam segíteni.

2017. aug. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél vele. :) Ment a zöld pacsi.
2017. aug. 30. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!