Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Vetési Albert Gimnázi...

Milyen a Vetési Albert Gimnázium? (Veszprém)

Figyelt kérdés
Jövőre fogok felvételizni,és azt szeretném megjelölni elsőnek. Leírnátok milyen a suli? Igazából arra lennék kíváncsi, hogy milyen a közösség meg a tanárok milyenek, mennyit kell tanulni stb. Egyébként spanyolra szeretnék menni ha ez számít.

2017. aug. 20. 17:54
 1/9 anonim válasza:
55%
Nekem nem jött be. Az osztál szar volt a tanárok kozepes most jobbak. Szentem ne meny oda
2017. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Annyiban számít a spanyol, hogy oda azért nehéz bejutni. Jó jegyeid vannak? A felvételit igyekezz szuperül megírni :)
2017. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, jók a jegyeim.:3 Most év végen 2 db négyesem lett. De jövőre ki szeretném javítani. Hát remélem sikerül jól megírni a felvételit. Te is oda jársz?
2017. aug. 24. 14:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Lányom jár oda.
2017. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja értem.
2017. aug. 25. 14:05
 6/9 anonim válasza:
59%
Próbáld meg a Lovassyt is, ott is lehet spanyol nyelvet tanulni, és egyáltalán nem annyira kemény, mint ahogy azt mondják. Sőt, állítom, hogy a Vetési sokkal nehezebb, mert jobban hajtják a diákokat. A Lovassyba meg mondjuk nehezebb bekerülni, de egy próbát mindenképpen megér.
2017. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet megpróbálom. :)
2017. aug. 29. 22:07
 8/9 anonim válasza:
Én nagyon szeretem. A közösség is jó. Nem lehet általánosítani, mert ez rajtad és az osztálytársaidon is múlik, hogy hogyan alakiítjátok, valamint építek meg. Tanulod iskola, azt meg kell hagyni, de mindenhol kell tanulni. A tanárok jók, megranítanak arra, amire kell. Szerintem egy remek lehetőség. Ráadásul bármilyen irányba mehetsz tovább. Mondjuk ez a többi iskolára is igaz. :)
2017. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kései Sirató ***** válasza:
Egy túlmisztifikált iskola, nem túl jó képességű tanárokkal.
2019. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!