Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolába menjek?

Melyik iskolába menjek?

Figyelt kérdés

Most leszek 8.os és el kéne döntenem hol szeretnék továbbtanulni Budapesten

. Inkább a Gimnáziumok érdekelnek, de a szakközépeket is beírom. 5.végén színötös voltam, 6. Ban lerontottam és szinte mindenem 4 lett (matek, info 5). 7.ben minden 5-ös lett kivéve a magyar. 8.félévkor is kb ilyen lesz a bizonyítványom. Felvételiket itthon próbálgatok, magyar 40 pont körüli, matek 35-40 pont körülire szokott sikerülni. Feltételek: legyen jó az osztályközösség, színvonalas iskola legyen, a tanárok legyenek jófejek, és elfogadóak (piercing, hajfesték stb)



2017. aug. 21. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem, 50 vagy 100 pont a max. középiskolás felvételinél? Bár valószínűleg 50.

Nyugi ilyen eredménnyel, szerintem bárhová felvesznek amúgy. :D

2017. aug. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyar-matek együtt 100 pont
2017. aug. 22. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Melyik kerületek jöhetnek szóba? Gondolom nem akarsz átvágni az egész városon minden nap kétszer.


De szerintem is fel fognak venni egy közepes/jó gimibe.

2017. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

"Feltételek: legyen jó az osztályközösség"


Ezt a világon senki se tudja garantálni neked előre... Vagy jó lesz, vagy nem. Persze könnyebb az élet, ha jó, de ha nem jó, akkor is: tanulni mész oda elsősorban, nem piercingezni meg hajat festeni.


Amúgy a helyesírásra feküdj rá, mert vannak vele gondok...

2017. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!