Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegeden a Tömörkény gimnázium...

Szegeden a Tömörkény gimnázium vagy a Piarista gimi a jó?

Figyelt kérdés
Sulit váltok melyik lenne a jobb döntés szerintetek melyik suli miért jó és mibe másabb?

#tomorkenyvagydugonicspiarista
2017. aug. 22. 15:19
 1/2 anonim válasza:

En a Tomorkenybe jartam, de ismerek olyanokat is akik a Piaristaba.

Szerintem oriasi a kulonbseg a ket gimnazium kozott es nehez osszehasonlitani oket, mert nem tudom milyen szempontok erdekelnek.

A Piarista egy vallasos iskola, ebbol adodik hogy sokkal nagyobb a szigor, ezzel ellentetben a Tomorkeny talan az egyik legszabadszellemubb gimi Szegeden, talan azert mert muveszeti szakok is vannak, tehat a diakok es tanarok is sokkal nyitottabbak, rugalmasabbak es elfogadobbak.

Erosseg szempontjabol a Tomorkeny szerintem sokkal erosebb iskola mint a Piarista, magasabb a tovabbtanulasi arany es jobbak az erettsegi atlagok.

Legkor szerint nyilvan csak a Tomorkenyrol tudok szemelyes velemenyt mondani, de en nagyon szerettem az osztalyt es a tobbi diakot is. A tanarok nagyresze is normalis. A Piaristarol vagy nagyon jot vagy nagyon rosszat hallok. Allitolag a tanarokat nem annyira szeretik a diakok, es az osztalykozosseg sem mindig a legjobb.

2019. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A piaristában is jó az érettségi arány, a 6+6os osztályok nagyon erősek de a többi sem rossz. Sokan mennek onnan is egyetemre. Igen vannak szigorú tanárok de hol nem? Egyébként jó a közösség jó a hangulat
2020. ápr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!