Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha fogorvosi egyetemre jelentk...

Ha fogorvosi egyetemre jelentkezek, de azután meggondolom magam és át akarok jelentkezni általános orvosira, akkor az lehetséges?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
igen mindenképp,én úgy emlékszem másodév után de ebben nem vagyok biztos 100%-ig de ezen két szak között van átjárhatóság
2017. aug. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huhh, megnyugodtam, köszönöm nagyon a gyors választ! :)

Esetleg még annyi, hogy akkor a fogorvosin másodévig veszünk olyan tárgyakat amiket ha átmegyek orvosira, akkor nem kell újra tanuljam meg vizsgáznom belőle?

2017. aug. 24. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogorvosin egyes targyakat nem tanuljatok olyan melysegben es ugy mint mi, AOSZ-on. Egyik baratnom tavaly fogorvosin volt, ujrafelvetelizett altalanos orvosira, most intezi a targyelismeresi macerat, es a legtobb targyat nem akarjak elfogadni

+Elso evben az anatomiajuk nem olyan volt mint nekunk, igy azt mindenkepp meg kell csinalnia. Embriologiajuk nem volt kotelezo, ami nekunk a szovettan resze, igy lehet, hogy azt sem fogadjak el neki.

2017. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmelweisen biztosan lehet másodév után. Talán élettan szigorlatot kell ÁOK-s tételekből teljesíteni. de alig van különbség.
2017. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első két év majdnem ugyanaz a Semmelweis Egyetemen. Ott simán menne a kredit elismertetés.
2017. okt. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!