Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Újrafelvételiztem és nem...

SOS! Újrafelvételiztem és nem értem, hogy most hogyan kell rendezni az önköltség díját?

Figyelt kérdés
Pótfelvételi keretében újrafelvételiztem ugyanarra a szakra ahova eddig is jártam. A Neptunban már kiírták a tandíjat és ma kellene befizetni, de közben kaptam egy sms-t, hogy elértem a pótfelvételis ponthatárt (így elvileg bekerülve ugyanarra a szakra, szintén önköltségesre) . Ilyenkor mi a teendő? Automatikusan meg fog szűnni a korábbi jogviszonyom? Befizessem a tandíjat, mert később vissza tudom igényelni? Egyáltalán ezen a felületen kell majd befizetni a tandíjat vagy új neptunos felhasználóm lesz, ha újrafelvételizek? Légyszi segítsetek, a TO-t nem tudtam elérni.

2017. aug. 25. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
56%

Ha még nem jelent meg, akkor is egy pár napon belül meg fog jelenni a neptunodban bal felül a képzésekre kattintva az új képzésed, amire felvettek. Mindent ott kell majd tenned. A régi képzést állítsd addig passzívra, vagy kérj rá egy jogviszony megszüntetést.

A tandíjat ne fizessed be arra.

Melyik suli?

2017. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!