Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki volt az idén Mezőkövesden...

Aki volt az idén Mezőkövesden megrendezett corvinusos gólyatáboron, annak mi a véleménye a rendezvényről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem jött be, de lehet csak én voltam így vele. Egy kis nyaralókomplexumba voltunk "bezárva", a kaja gyenge volt, nagyon szórakozási lehetőség sem volt a focin és röplabdán kívül. Ezenkívül a programok sem voltak túl meggyőzőek, kíváncsi lennék valaki másik résztvevő véleményére is :).

2017. aug. 25. 21:37
 1/4 anonim válasza:
Nem kúrtál be eléggé bástya :D. Amúgy annyiból jó vólt hogy megláttam KÁ Fannit, a következő trófeát a gyüjteményemben tettyem.
2017. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hello :) en Bodajkon voltam, amelyik a legszarabb szinvonalu. Katonai szalloba voltunk, 35en egy 14 fos szobaba. Mindenki duplan aludt az agyakon, plusz 10 ember a foldon. A kaja koli szintu, igy ha nem voltal meg kolis ertheto hogy nem tetszett, a peogramok igaz, itt is kicsit gyengecskek voltak, deee mivel minden este berugtunk ezert ez elfelejtheto 😄
2017. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1., abban igazad van, hogy az esték élvezhetőek voltak, de én napközben végiguntam magamat. Harmadik napra már gcifáradt voltam a 4 óra alvásoktól, ezen a kávé sem nagyon segített. Na mindegy, jövőre úgyse mennék... :D
2017. aug. 26. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is Bodajkon voltam...biztos nem mennék mégegyszer. Nem volt nagy élmény egy hányásszagú matracon aludni, amihez még párnát se kaptam. Voltak kaják amik még a kolis kajákhoz képest is nagyon gyenge szintűek voltak. Kajálás előtt többször hosszú sorbanállások, csúszó programok is mindennaposak voltak. Nem tudom mi került ebben 23 ezer forintba, ennyi pénzért többre számítottam.
2017. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!