Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha csináltatok NEK adatlapot,...

Ha csináltatok NEK adatlapot, akkor a lakcímkártyámról melyik címet fogják ráírni?

Figyelt kérdés

Van egy lakcímkártyám, amin be voltam jelentve ideiglenes egy másik városban, de már nem ott lakom, viszont modulóban ki kellett tölteni egy adategyeztető lapot (beiratkozáshoz kellett előre kitölteni), amin a lakcímkártyt is fel kellett tölteni.


Viszont most felvettek egy munkahelyre, amihez megint csak be kell jelentenem magam abba a várisba, ahová egyetemre is jártam és fogok járni most msc-re, és albérletben lakom.


A kérdés, hogy ha bemegyek az okmányirodba, csináltatok új lakcímkártyát, amin 2 cím lesz és aztán csinűltatok egy NEK adatlapot a diákigazolványhoz, akkor arra az állandó lakcímet fogják írni vagy az ideiglenest? Illetve az probléma, hogy a lakcímkártya a beiratkozásnál nem fog stimmelni, mert a régit töltöttem fel?


2017. aug. 29. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Megmondják az okmányirodában, melyik cím kerül

a NEK-adatlapra

2017. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tegnap csináltattam NEK adatlapot, amire nem került lakcím, csak a lakcímkártyáról a kód, azonban a diákigazolványra ha minden igaz, akkor az állandó lakcím fog kerülni.

Beiratkozásnál nekem nem kértek lakcímkártyát, amiből ideiglenes lakcímváltozás miatt már másik volt.

2017. aug. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! Azért kérdeztem, mert nekem nem mindegy, hogy melyik cím kerül rá, mert csak a lakhely és a suli között jár nekem diákkedvezmény, szóval ha a helyi címet írják rá, akkoraz nem jó
2017. aug. 30. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!