Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem baj, ha nem idén végzem...

Nem baj, ha nem idén végzem el az egyik tárgyam?

Figyelt kérdés

Az egyik tárgyamra kétszeres túljelentkezés van... Lehet ilyen péntek reggeli időpontra bejutok, de nagyon megnehezítené az életem (ráadásul megjártam már azzal a tanárral). Semmi se épül rá egyébként. Mindenképp ragaszkodjak hozzá vagy végezzek el inkább más tárgyat, amire be is jutnék?


Volt már előző félévben, amit eltoltam későbbre, de az önhibámon kívül történt. Most meg fura ez a 'szabadság', hogy én döntök efelett..



2017. aug. 29. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát,én jövőre venném fel talán inkább,vagy fél évvel később, ha van olyan lehetőség is; meg most úgyis azt mondod betelt, akkor asszem, nincsen mit tenni. És ha lehet, akkor másik tanárnál. Mást választhatsz nyugodtan helyette addig.
2017. aug. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!