Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a Színház- és...

Mit gondoltok a Színház- és Filmművészeti Egyetemről?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és rendező akarok lenni. Az SzFE-re szeretnék majd járni (persze tudom hogy még nagyon messze van, de azt is hogy nem lehet elég korán elkezdeni a készülődést, hogy rendező lehess) és már olvastam a bejutás esélyeiről meg hogy mi kell hozzá. Szerencsére felső középosztályba tartozom úgyhogy ha sok-sok milliót nem is de egy párat tudok hozzá biztosítani.Sokat olvasok imádok filmezni olyan körülmények között amik ezt itthon megengedik.A lényeg, hogy jó lenne tudni hogyan tudok bekerülni Mozgókép – Film- és televíziórendezés szakra.

#SZFE #bejutás #rendező #Színház- és Filmművészeti Egyetem #Mozgókép– Film- és televíziórendezés szakirány
2017. aug. 30. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé elhatározottnak tűnsz, tegyél meg mindent érte, dolgozz érte keményen hogy méltó rendező lehess, akár Magyarországon akár külföldön.
2017. aug. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!