Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek hogy telt az első...

Nektek hogy telt az első napotok középiskolában?

Figyelt kérdés
Most megyek 9. osztályba, senkit nem ismerek, egy tanárt ismerek, aki ott volt a beiratkozáson. Kicsit félek az új környezettől, a várostól(ez alatt azt értem, hogy eddig egy kis faluba jártam suliba, ahol mindenki ismert mindenkit, most pedig egy 70.000 fős városba fogok menni). Szinte mindenki azt mondja, hogy nem kell túl izgulni, nem volt semmi, de én sajnos nagyon izgulós, és visszahúzódó, csendes típus vagyok (bár most próbálok majd nyitott lenni az új kapcsolatok felé). Gólyatábor nem volt. Nektek hogy zajlott az első nap? Milyen élményekkel mentetek haza? És milyen volt a 9. osztály? Tudom lehet kicsit sok a kérdés:D 15/f

2017. aug. 30. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Első nap mindenki elkezd ismerkedni a többiekkel, próbálj találni embereket hasonló érdeklődési körrel. Tényleg ne aggódj, minden rendben lesz. Nem első nap fog megcsapni a középiskolás érzés, hanem szép fokozatosan :)


20/F

frissen érettségizett

2017. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gólyatábor nem volt?
2017. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, nem volt

Valakivel beszélgess a szünetben

2017. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak legyél laza, ne játszd meg magad! Légy őszinte és minden rendben lesz. Az első pár nap, hét nyilván fura, egy pár hónapig fogjatok egymás határait feszegetni és nagyon lassan szépen összerázódtok majd.

És ne felejtsd el, ez mindenkinek az első napja, valószínűleg hasonló érzésekkel vannak telve, mint te. :)


(Nekem az első napon évnyitó volt, rettentően izgultam, szerintem az összes kormomet csontig rágtam. Nagyon vegyes gimis osztály voltunk, gazdagok, szegények, vékonyak, vastagok, színes bőrűek, okosak, picit butábbak, félénkek, nyitottak. Mind ez mindegy, meg kell ismerni egymást, lehet a legnagyképűbbnek tűnő ember lesz később a legjobb barátod, hiszen a legjólelkűbb ember, akivel valaha találkoztál.

Így 3 évvel az érettségi után, a társaság nagy részével még mindig együtt bulizunk, együtt ünnepeljük a szülinapokat, szilvesztereket.)


Szóval kitartást és csak ügyesen! Ezen túl kell esni, de egyre csak jobb lesz.


21/l

2017. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!