Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Katonai pszichológiai alkalmas...

Katonai pszichológiai alkalmassági vizsgára van e valami féle felkészülési mód?

Figyelt kérdés
Mivel a katonáknak mentálisan a toppon kell lenni, ezért kérdezem, hogy lehet e erre a viszgára valahogy felkészülni.
2017. aug. 31. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne számíts semmi komolyra. Van egy intelligencia teszt, ahol felmérik, hogy kb. el tudsz-e számolni kettesével 20-ig. Van reflexvizsgálat, ahol számokat villantanak fel nagyon rövid időre, és le kell írni őket, meg beszélgetsz egy kicsit egy pszichológussal. Ha nincs, és nem is volt pszichológiai betegséged, akkor jó eséllyel sikerülni fog.
2017. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy teljesen hulye meg nincs semmi komoly mentalis problemad, akkor nem kell aggodni. Ezekre nem is kell, de nem is lehet felkeszulni. Nem szamonkeres. Szemvizsgalatra se keszulsz, erted.
2017. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.

Azért kérdeztem, mert van ismerősöm aki felvételizett és azt mondta, hogy a pszichológiai teszt az iszonyat nehéz volt.


Viszont így akkor kicsit megnyugodtam.

2017. szept. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!