Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tatabányaiak, szerintetek a...

Tatabányaiak, szerintetek a Bárdos meg lehet?

Figyelt kérdés
Szóval. Elég nevessek a jegyeim, és nem mindenki mondja, hogy meglehet. (A mostani helyesírásomat ne nézzétek, mert a javítónak nem tetszik még az sem, hogy az utcát így írom, és kijavítja utszának....) Igazából van 3 négyesem(nyelvtan, fizika, kémia) és 1 hármasom, amit 90% hogy kijavítok idén, mert új tanárt kaptam, akit már ismerek, és beválik a módszere. Az összes többi jegyem Stabil 5-ös. Idén járni fogok magántanárhoz heti kétszer matek előkészítőre, az iskolában heti kétszer matek-magyar előkészítőre, és otthon heti kétszer (😅) feléd áttört fogok írni, amit már el is kezdtem.... Nem tudom, hogy ez elég tanulás-e, de próbálom a maximumot kihozni magamból.... Ezek mellett még aktív (és eredményes 🤗😂 ) sportoló vagyok, és év végén még az angol alapfokú nyelvvizsgát is le szeretném tenni, mert angolból nagyon jó vagyok, és minnél hamarabb szeretnék vele végezni. (Ezeket csak azért írtam le, hogy hátha valamelyik plusz pont) És,igazából az lenne a kérdésem, hogy esélyes-e a Bárdos, és ha nem, akkor mit javasoltok.... (érdemes egyáltalán oda menni?)

2017. szept. 3. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

esélyes persze. ne várj ám túl nagy csodát attól se, a színvonal már rég nem olyan, mint kellene ... de igazából a környéken nem is tudok olyat, amire azt mondanám, h színvonalas, na nem véletlen h az értelmesebb réteg inkább naponta vonatozik, de bp-i gimibe megy.

persze attól is függ, mennyire és mit szeretnél, csak egy érettségi-e a cél vagy több is ?

Ugye a környéken egyedül a tatai Eötvöst tartották színvonalnak (részben okkal, részben oktalanul, ma már azért ennek is jórészt csak a híre maradt meg, a 20 évvel ezelőtti színvonal már sehol sincs, bár sztem még így is tehetjük az első helyre.

2017. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de az Eötvöst itt a 4 jobb suliból is az utolsó helyre kéne sorolni,(Árpád, Bárdos, Refi, Eötvös) ha van 3 hármasod, akkor is simán felvesznek....Az Árpád a legjobb, de azt esélytelennek tartom, mert kb az első 10 felvett gyerek 100 pontot visz tovább általánosból, amitől ugye én elég messze vagyok. És mivel a Refibe nem szeretnék menni, így marad a Bárdos.... ( a sportom miatt nem mehetek koleszba, a napi vonatozást meg ha nem muszály, passzolom)
2017. szept. 6. 17:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk számomra fontos lenne az egyetem, nem pont a közmunkáskodás az álommunkám
2017. szept. 6. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen jegyekkel még az árpád is meglehet. Csupán egy jó központit kell írnod.
2017. szept. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Simán meglehet! Jó jegyeid vannak, húzd meg ezt a félévet, és készülj lelkiismeretesen a felvételire. Sok sikert!:)
2017. okt. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hova vettek fel? 😊
2020. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik lett a befutó?
2020. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!