Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika emelt érettségiért...

Informatika emelt érettségiért jár a plusz 50pont a Corvinus Gazdalkodasrudomanyi és Kozgazdasagtudomanyi karain?

Figyelt kérdés
Vagy mondjuk csak a nemet, angol, matek emelt érettségiért jár a plusz 50pont? (Persze ha 45%felett van)

2017. szept. 3. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szakokat kell nézni, nem a kartól függ.



[link]


Itt a továbbra kattintva meg tudod nézni a karon belül a szakokat es mellette írja melyik tárgyakat fogadják el pl GTK-n belül csak a gazdinfóhoz és a vid.fejl. agr.mérnök szakhoz, a többihez nem. A másik 2 kart meg a linken meg tudod nézno

2017. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Matekbol biztosan emelt érettségit teszek.

És az érdekelne, hogy angolból vagy németből megéri-e az emelt érettségit választani még azért a plusz 50pontert, ha mondjuk nem sikerül annyira jól, mint hogyha sima érettségit tennék belőle?

2017. szept. 3. 14:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Én töri és német emelttel kerültem be a corvinus gtkra, és nem bántam meg, hogy 2 emeltet csináltam, de a németbe nagjából 0 energiát fektettem bele és így lett 90% körüli.. nem tudom, milyen szinten állsz nyelvből, csináld meg a tavalyi emeltet és nézd meg, mennyire megy :) sztm tök sokat ér, ha kipróbálod magad, és azután döntesz, hogy mire vagy képes :)
2017. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha más többletpontod nincs akkor erősen ajánlott a két emelt :) De azt ne feledd h akkor az emeltes tárgyak százaléka elég erősen számít. Tehát ne cseszd el ezt a két tárgyat
2017. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!