Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ady Vagy Dóczy? Érvek illetve...

Ady Vagy Dóczy? Érvek illetve ellenérvek

Figyelt kérdés
Szóval az a felállás, hogy a Dóczyba járok és lenne lehetőségem átmenni az Adyba, ezért kérnék véleményeket mindkét iskoláról illetve, hogy ki melyiket ajánlaná.

2017. szept. 3. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Én az Ady-t sokkal jobb a suli,és renegted szak van,és jók a nyelvképzései
2017. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha az Adyban nem nyelvi osztályról van szó akkor elég zsákbamacska nyelvtanulási szempontból. Nagyon rossz(elsősorban szakmai szempontból) nyelvtanárt is kaphatsz és most nem egy jó gimnázium szintjéhez képest mondom, hanem úgy általában, országos átlag szerint. Nem írtad milyen tantárgyak érdekelnek, ha természettudományok akkor sem tudok igazán kardoskodni az Ady mellett. Ja matematika tanárból rosszabbat el sem tudok képzelni mint az egyik tanárúr, - kérésre részletezem, nevesítem - de én még a diákjait ennyire lehúzó, nagyképű, tehetségtelen alakkal nem találkoztam. Az említettek ellenkezője is felelhető ugyanott, az igaz. A Dóczyt belülről nem ismerem annyira, de tudom hogy az épület külleméhez képest a tartalom el van maradva, viszont ahogy az elején írtam az Ady meg nagyon lutri.
2017. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is az Adyba járok. Maximálisan Ady párti vagyok. A szak is nagyon sokat számít.
2017. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Kinn az Új HVG rangsor.


Mondjuk enélkül is egyértelmű: ADY


Akinek kedves az élete az messze elkerüli a degenerált valláskárosultakat.

2017. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy srácok eltelt két év és lehet, hogy csak én vagyok így a Dóczyval, de mióta itt vagyok kettő nemzetközi fizika olimpikonunk volt (5 ember jut be az egész országból) és én is országos 2. és 1. vagyok, az Adyban ennél jobban mennek a dolgok? Akkor váltok feltétlen!
2019. okt. 18. 21:25
 6/7 klatyoka válasza:
69%
Aki akarja mondhatja, hogy túl vallásos a Dóczy, de még mindig jobb egy kultúrált suli, és attól, hogy valaki ott istentiszteleten attól még lehet külömb ember mint bármelyik Ady-s. Szóval nem kéne lenézni valakit mert vallásos.
2020. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ady
2023. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!