Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felnövök pszichológus...

Ha felnövök pszichológus szeretnék lenni. Milyen iskolákat kell kijárnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mint fenn említettem, felnőtt koromban szeretnék pszichológus lenni. Milyen iskolákat kell ezért kijárnom? Jelenleg hetedikes vagyok, de szeretnék előre gondolkodni. Válaszaitokat előre is köszönöm szépen!

13/L



2017. szept. 3. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először a három éves pszichológia BA-t kell elvégezned, utána meg a 2 éves pszichológia mesterszakot (MA) ezt utóbbi elvégzésével szerezheted meg az okleveles pszichológus szakképzettséget. Erre aztán épülhet valamely szakpszichológus képzés, ami 2 vagy négy éves attől függően melyiket választod.
2017. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem előtt meg válassz egy piszok jó gimnáziumot.
2017. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki aki nem jó a humán tárgyakban pszichológus vagy jogász akar lenni? Minden nap van vagy 5 kérdés erről.
2017. szept. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) nem arról van szó hogy nem vagyok jó a humán tárgyakból, 5-ös átlagom van, azért érdekel, mert érdekes szakmának tűnik
2017. szept. 13. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!