Egy nap, több zh?

Figyelt kérdés
Most kezdem az egyetemet, és érdekelne, hogy lesz-e olyan, hogy egy nap több zhm lesz? Tapasztalatok?

2017. szept. 3. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.

Mivel saját magad rakod össze az órarendet, nem nagyon lehet kiszámítani, hogy mikor mi lesz és mivel 20 emberből 20 különböző órarend van, a tanárok se nagyon tudnak jóarcok lenni, hogy átteszik, mert az már más embernél lenne rossz...


De tőled is függ, ha pl minden gyakot külön napra teszel, akkor valószynűleg nem lesz, de ha pl. az összes gyakot egy napra rakod be, akkor nagy valószínűséggel lesz.

2017. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is most kezdem 31-én egymás után 2 zh-t írtam, (kritérium zh de akkor is zh), szóval előfordulhat.
2017. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értem, köszi. De ez azt is jelenti, hogy zhkat inkább gyakorlaton íratnak, vagy ugyanannyi eséllyel írhatom elméleten is?
2017. szept. 3. 21:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyetem függő. Nálunk pl nem válogathatjuk össze az órarendet, az fix. Volt olyan főleg 14. héten ,hogy 5 ZH-t írtunk, és ebből 3 egy napra esett.
2017. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt olyan hetem, hogy hétfő 2 kedd 3 szerda 2 zh, rákövetkező héten 2 vizsga
2017. szept. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előzőekhez, igen sajnos van olyan.. :D

Tavaly volt olyan, hogy

hétfőn 2 zh, kedden 1zh, szerdán pedig 3 zh.

Mind sikerült de azt hittem, hogy meghalok. A három nap alatt összesen, durván 5-6 órát aludtam.

Csütörtökön már nem volt erőm bemenni és pénteken sem. Kivettem pihenőnek. :D

2017. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Zh-kat nálunk ritkán írtunk gyakorlaton.

Sokkal gyorsabb a tanárnak elméleten megíratni mindenkivel egyszerre vagy két turnusban.

2017. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször volt napi 2-3 ZH. Általában a szorgalmi időszak első felében nem igazán csinálsz semmit, készülsz a gyakorlati órákra, bejársz az elméletre (ahol van jelenléti), ha szorgalmas vagy jegyzetelsz is. Nálunk a legtöbb tárgyból 1 ZH volt, a szorgalmi időszak végén, így csak ez az 1-2 hét volt húzósabb. Ha ez megvolt, akkor pedig lehet vizsgázni. A tanár meg a tárgy dönti el, hogy elméleten vagy gyakorlaton írják a ZH-t. Egy gyakorlati 30 fős csoportot egyszerűbb szemmel tartani, mint egy elméleti 100 főset.
2017. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk többnyire elméleten írtunk ZH-t vagy egy külön időpontban valamikor 17-18 óra után, hogy lehetőleg ne ütközzön más órákkal. Gyakorlaton azért nem, mert valakinek hétfőn van, másnak csütörtökön és máris nem fair. Amúgy meg simán jártam már többször is úgy, hogy nem csak egy napom voltak a ZH-k, hanem egy időpontban is.
2017. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2017. szept. 3. 22:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!