Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrcenben melyik suli a...

Debrcenben melyik suli a legjobb ezek közül? 📚

Figyelt kérdés

TÁG

Kossuth

Csokonai

Medgyessy

Ady


Van olyan amiben sok a sznob,vagy klikkeskedés



2017. szept. 7. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha ezek közül,akkor a Kossuth talán.

Én most kezdtem a Fazekast,nagyon tetszik,a tanárok szimpatikusak,de azért van követelmény...

2017. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Fazekast válaszd, ahogy az első is javasolta :) A Medgyessyt és a Csokonait felejtsd el, a másik kettő jó, de ha zavar a sznobság, kerüld el őket.
2017. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj higy a matek az annyira nem érdekel,inkább a természet tudományos tárgyak érdekelnek illetve a nyelv :)
2017. szept. 11. 20:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezért nem írtam a fazekast
2017. szept. 11. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:
A Fazekasban több kéttannyelvű osztály is szokott indulni (most épp nem tudom milyen nyelven) és a biológia pl. elég erős. Nézz szét. De ha semmiképpen nem tetszik, akkor inkább a Kossuth.
2017. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fazekas és Kossuth :)
2017. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is most kezdtem a Fazekasban és nagyon szeretem. Van kéttannyelvű osztálya is francia illetve spanyol kéttan, de ha nem akarod ennyire intenzíven tanulni akkor ott van a francia, illetve spanyol humán :)
2017. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
42%
TÁG
2017. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!