Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakközépiskolában van lehetős...

Szakközépiskolában van lehetőség magántanulónak lenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem kihúzni akarom magamat, tudom,hogy nehéz, szeretném elvégezni.

Viszont sajnos sose jöttem jól ki a velem egykorúakkal akárhogy próbálkozok. Most is igyekeztem barátságos lenni a többiekkel, de nem jött össze, oktalanul ellenszenves és bunkó velem a többi lány, és nagyon rosszul esik így, hogy nem tettem semmit ellenük. Megvédem magamat, de nem szeretem ezt a stílust, nem látom értelmét hogy így bejárjak minden nap, és ez nem az első eset, tudom, hogy csak rosszabb lesz ha maradok.

A tanárok nagyon rendesek, de a többi tanulóval nem tudom megtalálni a közös hangot,teljesen más az érdeklődési körünk is, szinte semmiben nem hasonlítunk, lényegében emiatt nem szeretnék bejárni.



Röviden pedig, voltam már magántanuló általánosban, de szakközépiskolában is van erre lehetőség ha eljárok vizsgákra és a gyakorlati részét is elvégzem?



2017. szept. 7. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van rá lehetőség. Szüleid bemennek, beszélnek az igazgatóval, hogy ilyen-olyan okból magántanulóként szeretnéd elvégezni az iskolát és ha engedélyezi, akkor csak a vizsgákat kell megcsinálnod. Ha általánosban magántanuló voltál, akkor gondolom tudod hogyan működik ez.
2017. szept. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaaszt :)
2017. szept. 8. 05:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!