Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy átlagos informatikusnak...

Egy átlagos informatikusnak vagy egy ácsnak éri meg lenni így 2017-ben?

Figyelt kérdés
Haverom úgy tervezi hogy ő cégvezető ács lesz, és kevés neki a 400 ezer fiz etés. El akar Menni infóról... szerintetek?

2017. szept. 13. 06:46
 1/5 anonim válasza:

Egy pár évig jobban járnál az ács szakmával.

De ha hosszú távra tervezel akkor informatikus,és ott specializálódj mondjuk egy programozásra.hidd el hosszú távon jobban jársz

2017. szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiatalabb korban, amikor még nem fájnak az izületek és nincs tériszony, szebb dolog ácsnak lenni. Aztán megfordul a helyzet.
2017. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semelyik... informatikus ácsnak éri meg manapság tanulni!
2017. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Informatikus! Tanulj fejleszd magad, ráfogsz jönni nem is kell sok idő hozzá és azt mondod megérte, de menj el ácsokkal melózni majd rájössz hogy milyen dög nehéz. Azt a pénzt infosként is lazán úgymond lazábban is meglehet keresni.
2017. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom előbb mindenképp célszerű szakmunkával kezdeni, legyen az akár ács, vagy más szakma, informatikával meg lehet maszekolni papír nélkül is, ha ért hozzá valamit az ember, ha meg papírt akar róla, és belefáradt a fizikai munkába utána estin max letenni. Én infóról mentem el festő szakmára, amiből hamarosan vizsgázni fogok. Meg manapság az a helyzet, hogy mindenki számítógépekkel akar foglalkozni, így nehéz benne érvényesülni.
2017. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!