Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen Nyíregyházán az Eötvös...

Milyen Nyíregyházán az Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és úgy néz ki oda fogok jelentkezni. Tudnátok véleményeket mondani az iskoláról? Engem a természettudomány, azaz a biosz kémia érdekelne. Aki oda jár/járt hogy tetszik/tetszett neki a suli? Milyenek a tanárok? Milyen a közösség? Válaszokat előre is köszönöm!

#gimnázium #Nyíregyháza #Eötövös József
2017. szept. 15. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha ez a vonal érdekel,akkor el kell,hogy keserítselek,de nem hiszem,hogy az Eötvös jó választás lenne.Idén több jó természettudományos tantárgyat tanító tanár ment el,aki maradt azok vagy alkalmatlanok tanárnak és rettegve fogsz bejárni órákra (lehetetlen nála ötöst szerezni,négyest is max 1 embernek ad szimpátia alapján az osztályból,túl hangulatember,olyanokat kér számon amit le se adott/azt mondta,nem fogja kérni), vagy nincs velük túl nagy baj,de mindenképp magántanárra lesz szükséged mellettük,a sima fakttal semmit se fogsz érni. Eléggé lement a színvonal most,hogy a jó tanárok leléptek,nem igazán tudom ajánlani.
2017. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem nehéz oda felvételt nyeri. Viszont sok érdekes alak van, meg pózer, akik stílusokat utánoznak. Sok lányos fiú jár oda, akik képesek vasalt hajjal és körömlakkal suliba menni, pedig fiúk. Sokan még a szoknyát és harisnyát is felveszik, de ők már lánynak érzik magukat. A tanárok nagy része jó fej, egy két erősebb jellem van, de azokkal nem kell foglalkozni.
2017. szept. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Én jártam oda sajnos, de szerencsére váltottam időben, még mielőtt a rendes tanulás elkezdődött volna az érettségire. A tanárok mind beképzelt agymosott idióták, csak arra mennek hogy kicsesszenek a gyerekkel. A tanítás se ér semmit, plusz akik oda járnak, 90% nem is akar tanulni ezért még jobban lehúzza azokat, aki akar. Ha jót akarsz, messziről elkerülöd. Bármely más gimivel jobban jársz Nyíregyen.
2017. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Mennyi ostoba válasz van itt. Sok középiskolás sír, mert tanulni kell? Mi az, hogy alkalmatlan tanárnak? Tanári diplomája van, nem? Akkor azt mire kapta, ha alkalmatlan? Olyan semmitmondó amúgy is, hogy milyen jegyekkel végez valaki. Amúgy meg inkább Vasváriba menj. Az iskola! Nyíregyházán a legjobb gimi. Persze, ha te is a milyen iPhone-om van, kivel és hol buliztam szombaton, 15-26 évesen 25 éves barátom van szentháromságból nem tudsz kimászni, akkor Zrínyi, Kölcsey, Eötvös, Krúdy.
2017. szept. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Idióta vagy utolsó.
2017. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Legrosszabb suli szerintem...Ide járok és hányingerem van a sulitól,a tanároktól,az osztályomtól.Alig várom,hogy elmenjek.
2018. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!