Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek nem hiányzik az ált...

Tóth Péter Tamás kérdése:

Nektek nem hiányzik az ált sulitok?

Figyelt kérdés
Először is nem egy frissen ballagott középsulis vagyok, már egy pár éve elballagtam...szóval nektek hiányzik vmi\vki? Utólag min változtatnátok?

2017. szept. 20. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Brrr, hangyányit sem, olyan volt, mint egy börtön, és a közösség is sz*r volt.
2017. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tanitanak semmire semm börtön volt szar jegyeket adnak mert minden haszontalan dolgot belevesznek az anyagba.Énekóra,rajz,osztályfönöki, Ha legaláb müszaki rajzokat olvasnánk de nem.Felnötként mai napig nem értem hogyan engedhetik az életröl meg semmit nem tanitanak.
2017. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Általános iskolai menza hiányzik a más levese mindig egy hajszállal jobb volt mint az enyém de volt mikor találtunk sörétet is benne :).
2017. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy
2017. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagyok, de se az általános se a gimi nem hiányzik egy picit sem, sőt egy volt osztálytársam sem. Utólag azon változtatnék, hogy nem járnék oda de akkor meg nem lennék itt szóval semmin.
2017. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Így visszagondolva elég sok kedves emlék jut eszembe. A társaság elég jó volt. Középsuliban inkább csak a 12. osztályt élveztem igazán. Viszont most vagyok a mesterképzés utolsó félévében, újra nem kezdeném.
2017. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyetemista vagyok,tegnap jártam bent az általános iskolában, volt ofőm az igazgatóhelyettes, nem ért rá, csak felszóltak a portáról telón, nem is láttam:D De visszajárok, voltam már idén:D :) :)
2017. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha én vmin változtatnék, akkor az a többiekhez való hozzáállásom...
2017. szept. 20. 22:55
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon. Az általános iskolás éveim voltak a legjobbak a suliban.
2017. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!