Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Járt már valaki közületek...

Járt már valaki közületek felnőtt (esti, levelező) gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlanak az órák? Itt is van órán felelés meg felszólítás? Mit kell vinni?

2017. szept. 21. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én. 12.ben családi okok miatt abbahagytam a középiskolát, így az utolsó évem újra jártam estin.

Felelés nincsen,de díjazzák, hogyha vannak jó hozzászólásaid,észrevételeid, kérdéseid.

Tollat(esetleg ceruzát,radírt) meg füzeteket kell vinni. (Matekhoz korzo, szogmero, vonalzo stbstb)

Nálunk csak németből volt saját tankönyv, a többit órán osztották ki a tanárok,iskolai peldanyokbol.

Nálunk az órák háromkor kezdődtek, és háromnegyed nyolcig tartottak. Két óránként(tanóránként) volt szünet,tíz perces illetve negyed órás.

És két napot jártunk be egy héten. Én kedd-csütörtökön, de voltak hétfő - szerdások.


Az óráink pedig általában körülbelül így néztek ki

páros

kedd: magyar-magyar-magyar-magyar-német-német

csütörtök: matek-matek-német-német-biosz-biosz

paratlan

kedd: földrajz-foldrajz-matek-matek-magyar-magyar

csütörtök: magyar-magyar-nemet-nemet-matek-matek

2017. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Töri nem volt?
2017. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Természetesen volt, kifelejtettem, 1000 bocs. :D
2017. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!