Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakmunkás iskolákba most...

A szakmunkás iskolákba most bevezettek egy olyan rendszert hogy a tanulmányi átlag után fizetnek. De ha a suli után elkezd dolgozni vissza kell fizetni azt a pénzt?

Figyelt kérdés
Az öcsémnek az osztályfőnöke mondta,de ő sem 100%-ig biztos benne.
2010. máj. 27. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt ösztöndíjnak hívják, nem visszafizetendő
2010. máj. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ösztöndíjat soha nem kellett visszafizetni...

Minél jobban tanul annál több ösztöndíjat kap...

2010. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szép is volna, ha csak úgy ráderöltethetnének egy kölcsönt...
2010. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tudjátok mi itt a probléma, az hogy az osztályfőnök nem tudja a választ...:S
2010. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen én is úgy tudtam hogy ez ösztöndíj és nem kell visszafizetni mivel azért kapják hogy szakmát tanuljanak. Eléggé meglepett az öcsém osztályfőnökének a kijelentése. De ha nem tudja a pontos választ akkor miért mond ilyet? Hát kíváncsi leszek mi lesz ennek a vége. Mondtam öcsémnek hogyha tényleg vissza kell fizetni akkor ne is kérje mert utána majd a dupláját fizetheti vissza. Nem tudhatjuk mennyi lesz majd akkor a kamat.Hát majd meglátjuk! Köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 27. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!