Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Földes Ferenc Gimnázium?...

Földes Ferenc Gimnázium? (Miskolc)

Figyelt kérdés
Sziasztok!8.os vagyok,es a foldesen gondolkodtam.Vegyesen hallottam rola jo es rossz dolgokat.Nektek mi a velemenyetek rola?

2017. szept. 24. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég kemény suli, sokat kell tanulni.
2017. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én negyedéves földesista vagyok, és alapvetően pozitív élményeim vannak. A tanárok kilencven százaléka fura és megvan a stílusuk, de mind emberileg, mind szakmailag nagyon jók. Azt, hogy az osztályod milyen lesz, nem lehet előre megjósolni. Én sajnos szar osztályközösségbe kerültem, de azért azt mondhatom, az osztályok között tízből nyolc nagyon összetartó. Sokat kell tanulni, de megéri, tökéletes alapot adnak az érettségihez és az egyetemi felvételihez. Van egy viszonylag új természettudományos labor, meg régebbi kémia, fizika és biológia előadó. A tablókon megtalálhatod a tanárokat végzős korukban, és úgy általában, megvan a hangulata az ódon falaknak és műemléki ablakoknak, szóval az egész épületnek, de ezt csak pár év után fogod igazán érezni. A sportban is jó helyen van az iskola, a maga négy tornatermével (külön szertorna terem is beletartozik a négybe) és iskolai utáni sportlehetőségekkel. Szakkörök is indulnak, érdeklődni a szaktanároknál kell.

Remélem kielégítő választ adtam :)

2017. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!Mar 6 tornaterem van:)

Ma voltam ilyen megbeszelesen es nagyo tetszik.Szimpatikus

2017. szept. 25. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik az a 6 tornaterem????

ja, kérdésre válaszolva: elég kemény 4 éved lesz, ha oda mész...

2017. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom,de 6ot mondott az igazgato.

Hogy erted hogy kemeny eveim lesznek?(utolso)

2017. szept. 26. 22:23
 6/6 anonim válasza:
100%

Hát, én még oda járok, és négy tornaterem van

A, B, C, D

Plusz az udvar, meg az ifi pályán van évi két futásfelmérés

2017. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!